Skylink Standard HD M7

Info v obchode3,5 €99 % • 2 171 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,9 €81 % • 3 831 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,5 €90 % • 8 163 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,99 €93 % • 1 757 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,99 €98 % • 8 188 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Info v obchode3,2 €100 % • 584 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant3,95 €95 % • 104 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant1,99 €98 % • 11 961 recenziíShop roka 2022 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,99 €89 % • 3 199 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,9 €97 % • 5 453 recenziíShop roka 2022 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant5 €89 % • 809 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,99 €100 % • 1 516 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4 €99 % • 2 388 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €97 % • 5 968 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,5 €96 % • 658 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,3 €92 % • 1 298 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,9 €100 % • 880 recenziíĎalšie informácie

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v DOMOSS

Not yet tested. Stiga appear robust and reliable.

• , zakúpené v AERIAL s.r.o.

• a
    • b
  • , zakúpené v Sat. technika Ellano.sk

Som veľmi spokojný produkt pracuje spoľahlivo .

Produkt nemá žiadne parametre.

Ocenenie

Produkt roku 2017 - Top v kategórii
Produkt roku 2016 - Top v kategórii
Produkt roku 2015 - Top v kategórii

Karta Štandard HD M7 je v prevedení Irdeto a je určená výhradne do prijímačov/CAM modulov s dekodérom Irdeto a certifikáciou Skylink READY. Nové karty sú výhodné hlavne pre záujemcov o platené balíčky Skylinku. Na rozdiel od doposiaľ predávaných kariet totiž cena novej karty nie je navýšená o Servisný poplatok, ktorý je zahrnutý v cene platených balíčkov. Záujemcovia o platené balíčky tak vďaka novej karte významne ušetria.

• , zakúpené v DOMOSS

Not yet tested. Stiga appear robust and reliable.

• , zakúpené v AERIAL s.r.o.

• a
    • b
  • TOP Produkt kategórie v súťaži ProduktRoku 2017, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľ...

Zobraziť celú recenziu na www.produktroku.sk

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v Sat. technika Ellano.sk

Som veľmi spokojný produkt pracuje spoľahlivo .

• grupa m77 = zlodeji
    • Zlodeji

skylink = najväčšia zlodejská firma
    neplaťte zlodejom grupy m77!!

• TOP Produkt kategórie v súťaži ProduktRoku 2016, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľ...

Zobraziť celú recenziu na www.produktroku.sk

• Klasika od Skylink-u
    • Nová karta ktorá spolupracuje len s prijímačmi skylink ready

Inej možnosti nieto :) Buď platiť alebo nepozerať sat TV :)

• NIC
    • SU TO ZLODEJI

A preto som si kupil amiko prijmac zo zdielanim a mam teraz cardsharing na skylink, upc,a digitv, mozem osrat zdieracov a zlodejov zo skylinku !!

• nezáujem o zákazníka

Reklamujú satelit za 1€, pritom keď požiadate o túto službu, nemajú vôbec záujem ju zriadiť.
    Vyslovene som musela urgovať, aby sa nám vôbec niekto ozval. Nakoniec sa teda údajne dohodol technik, ktorý sa mal ozvať do 2 dní. Neozýval sa, tak som napísala na zákaznícke centrum pripomienku (je totiž nemožné sa tam dovolať), napriek tomu sa technik neozval.
    Myslím si, že schválne naťahovali zriadnie služby do konca mesiaca, aby už neplatila akcia vybavenia za 1€, aby sme ho museli zaplatiť v plnej sume.
    Vykašlali sme sa na nich a zriadili sme satelit v inej firme, kde nám ho nainštalovali hneď na druhý deň.
    Určite neodporúčam.

• nemam nic, nic dobre, su to okradaci ktori nepoznaju dobre mravy
    • Skupina okradacov a VYDIERACOV . Ak im chcete zaplatit na rok dopredu tak vam namiesto zlavy chu este o 10e viac. NIKDY VIAC nie sme sproste ovce. Ja sa okradat nenecham. A neplatim im uz nic. Ja ich podporovat nebudem.

NIKDY nic od nich