Najnovšie recenzie zo sekcie Satelitné karty

Overený zákazník Sat. technika Ellano.sk Overený zákazník

Pridané: 27. marca 2011

(naposledy upravené 27. marca 2011)

Zakúpený v Sat. technika Ellano.sk

• kedykolvek doobjednat dalsie programy.vyhodna cena

nemusim jednorazovo zaplatit za neobmedzenu kartu.velky vyber programov.po roku mozem predlzit alebo jednoducho skoncit a prejst na inu alternatyvu.3programy v hd rozliseni.karta funguje bez problemov,odporucam tym ktory maju zaujem o kvalitnu kartu.

Skylink karta Standard HD Irdeto

Skylink karta Standard HD Irdeto

Overený zákazník Sat. technika Ellano.sk Overený zákazník

Pridané: 5. marca 2011

Zakúpený v Sat. technika Ellano.sk

• dobrá cena.

výhodná cena.

Pridané: 18. februára 2011

• chcela som aj slovenské aj české programi preto som sa rozhodla pre cs-link rozhodla aj cena
  • HD NOVA,HD C1,chytia iba v čechách

inak ok. možnost doplatit si aj platené kanály

Pridané: 6. februára 2011

(naposledy upravené 30. mája 2014)

• X najsledovanejsie slovenke a ceske kanaly bez mesacnych poplatkov
  • X ICE - karta vhodna pre prijimace CW aj Irdeto
  • HD ponuka
  • 2-mesacne promo HD balika
  • chybaju niektore kanaly v platenom balicku

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
POZOR!!! Novy majitel spoplatni bezplatnu ponuku, viac na strankach so sat. technikou. Tymto je to jeden z najvacsich podvodov na zakaznikoch zo SR a CR. Hodnotenie znizujem zo 100% na 10% (kedze 0% sa neda).

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Karta je identicka s kartou Skylink karta Standard ICE, navyse ma len 2-mesacne promo HD balika, vsetko ostatne z mojej recenzie pre danu kartu plati.

Chcem upozornit hlavne na to ICE v nazve - to znamena ze karta bude fungovat ako v starsich prijimacoch s CryptoWorks citackou, tak aj v novsich s citackou Irdeto, takze je to velmi vyhodna kupa. Kedze sa kodovaci system meni prave teraz, vlastne este sa stary system nevypol, je kupa o to vyhodnejsia, ak si kupite licencovany prijimac Irdeto (Skylink Ready), mate istotu ze karta (aj prijimac) vam vydrzia dlho. Z tohoto hladiska odporucam DVB-S2 prijimac, nielen koli HD kanalom, ale aj koli moznemu buducemu prechodu SD kanalov do tejto normy.

Pridané: 6. februára 2011

(naposledy upravené 11. augusta 2012)

• X najsledovanejsie slovenske a ceske kanaly bez mesacnych poplatkov
  • X cena
  • HD ponuka
  • ICE - karta vhodna pre CW aj Irdeto prijimace
  • chyba kanal Prima HD v bezplatnej ponuke
  • chybaju niektore kanaly v platenom balicku

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Dokonale riesenie pre nove, velke LCD TV a plazmy. Najsledovanejsie slovenske a ceske kanaly za jednorazovy poplatok, bez nutnosti platit dalsie mesacne poplatky. V bezplatnej ponuke su aj HD kanaly, zatial CT HD, Nova HD a Markiza HD.

Vyhody su jednoznacne cena, bezplatna programova ponuka a tiez fakt ze satelitne vysielanie uz preslo na DVB-S2, pozemne digitalne vysielanie je stale v DVB-T MPEG2 a ani prijimace s podporou MPEG4 nezarucuju istotu, lebo v buducnosti sa prejde na DVB-T2 MPEG4 - toto vyrovna silu Skylink oproti DVB-T aj pri nizsej cene riesenia DVB-T teraz, pretoze neskor bude novy prijimac - set top box(y) nutnostou.

Medzi nevyhody patri nemoznost objednat si kanaly jednotlivo - co uz ale zrusil aj CS Link, slabsia ponuka platenych kanalov, HD balik je pomerne drahy, aj vzhladom na kvalitu, v porovnani s konkurenciou a aj so zahranicim.

Napriek nevyhodam kartu odporucam, tato verzia navyse pojde ako v starych, tak aj v novych prijimacoch!

DOPLNENIE - po zmene majitela Skylink a CS link, pridani kanalov v Skylink-u a zruseni predplatenia kanalov jednotlivo v CS link-u je toto najlepsia karta na trhu - bez konkurencie.

Pridané: 6. februára 2011

(naposledy upravené 30. mája 2014)

• najsledovanejsie slovenke a ceske kanaly bez mesacnych poplatkov
  • balik MOJICH 6
  • niektore exkluzivne kanaly len v CS link
  • platena HD ponuka
  • plan zrusit neplatene HD kanaly
  • neplanuju za ziadne nove kanaly

DALSIE DOPLNENIE:

Po zruseni moznosti predplatenia kanalov jednotlivo (az na dva) prisli dalsie spravy - ponuka programov CS Link sa uz nebude rozsirovat, neplatene HD kanaly sa dokonca budu v buducnosti rusit. Z tychto dovodov znizujem opat hodnotenie karty a odporucam kartu Skylink kde sa planuje rozsirovanie ponuky, aj HD, hlavne kartu ICE ktora je funkcna na starych aj novych prijimacoch a je tam kompletna ponuka (na CW kartach niektore kanaly chybaju a nove budu chybat taktiez).

- - - - -

Je malo dokonalych veci, hlavne na Slovensku, ale toto je jedna z dvoch kariet ktore su svojim sposobom dokonale a unikatne aj v Europe. Malokde, alebo mozno nikde nemaju vsetky najsledovanejsie domace a dokonca aj zahranicne kanaly za jednorazovy poplatok, bez akychkolvek dalsich mesacnych poplatkov a dozivotne!

Kartu mam asi rok, funguje bezchybne, registracia bola bezproblemova, cez internet.

Oproti konkurencii, Skylink, nema platenu ponuku HD kanalov, ale ma kanal Prima HD a tiez cenovo vyhodny balik MOJICH 6.

Upozornenie, pred kupou si overte aky kodovaci system pouziva karta a ci je Vas satelitny prijimac vybaveny prislusnou citackou kariet, prave teraz sa predavaju rozne verzie.

DOPLNENIE - po zmene majitela doslo k zruseniu moznosti predplatit si kanaly jednotlivo, kanal Spektrum a v HD ma uz aj Skylink, takze vyhody sa vytracaju, naopak nevyhody oproti Skylink pribudaju, ten pridava nove kanaly, takze preto menim hodnotenie zo 100% na 70%.

DOPLNENIE - tato recenzia plati pre beznu CS link kartu - neobmedzenu, teraz po zmene nazvu je to jasnejsie. Aj tuto kartu je mozne zmenit na neobmedzenu, takze potom plati vsetko v tejto recenzii.

Pridané: 22. januára 2011

• Nízka cena
  • Široký sortiment kanálov
  • neviem o žiadnom mínus

Táto karta spĺňa všetky moje očakávania,ktoré čakam od kvalitného sledovania televízie.Netreba pri nej platiť nemalé poplatky za sledovanie slovenských a českých programov.Zvuk alebo obraz je na jednotku,doteraz som s tou kartou nemal žiaden problém a dúfam,že to tak aj ostane.Túto kartu som si kúpil,lebo sa mi nechcelo príliš platiť za klasické programy v telke a na rozšírenú verziu programov tá suma bola horibilná.Dopočul som sa o tejto karte od známych,že aj oni ju majú,a že na slovenské a české programy,ktoré pozerajú im to zďaleko stačí,poprípade počas sviatkov rozšírená verzia Multi so širokou škálou programov.Vrelo odporúčam všetkým,ktorých už nebaví toľko platiť !Nech si kupia satelitný komplet s touto kartou a v priebehu pár rokov sa im vrátia tie investície ,ćo dali do toho .Kúpu Skylink karty som neľutoval a dúfam,že ak si zanechá svoju prestíž- kvalita obrazu a zvuk nadštandard ,že to tak aj zostane.

Pridané: 25. decembra 2010

• po 19 dňoch od vloženia do stroja OPENBOX x-810 mi prestala zrazu ísť - nechápem

a k tomu počas vianoc!

Pridané: 4. decembra 2010

• dostatok kanalov a dobrej kuality

odporucam cz.link kazdemu ktory rad pozera tv programy

Pridané: 5. novembra 2010

• Tiež ju mám krátko neviem posúdiť
  • Tiež mi nejdú všetky programi, ale dozvedel som sa, že zmenili frekvenciu a treba ju preladiť na príjimači. Dá sa zistiť na internete. Napr. TV Óčko pre chádza na inú družicu a tiež zmenila frekvenciu.

Produk mi bol doporučený predajcom, vraj momentálne je bez problémov oproti SKYLINK.

MoREx MoREx

Pridané: 29. septembra 2010

• Dobra cena
  • Super ponuka programov

Som moc spokojny s kvalitou obrazu ako aj s kvalitou signalu a programova ponuka sa rozsiruje aj v Gratis baliku bez toho aby som musel nieco priplacat za doaktivovanie stanic co je momentalne bezkonkurencne riesenie. Sila signalu z druzice Astra 3A je pri pouziti klasickej parabol 80FE nadpriemerna. Celkove zhrnutie - spokojnost.

Pridané: 17. septembra 2010

Zakúpený v Q-TECH.sk

• je vcelku fajn,ale buducnost ukaze.
  • malo HD programov, ale sme na Slovensku.

7-bodov z 12

Pridané: 16. septembra 2010

Neplatené TV programy
Zakúpením karty tískate príjem týchto TV programov bez časového obmedzenia:
STV Jednotka, STV Dvojka, STV Trojka, Markíza, Doma, TV JOJ, JOJ Plus, TA3, ČT1, ČT2, ČT24, ČT HD, Óčko, Z1, Noe TV, Public TV, ČT4 Sport *, Nova *, Nova Cinema *, Nova HD *, Prima TV *, Prima COOL *, TV Barrandov *
(* Príjem týchto českých programov na Slovensku je z dôvodu vysielacích práv obmedzený.)

K tomu navyše získate platený balík TOTAL na 1 mesiac zadarmo a platený balík FILM (HBO, HBO2 a Cinemax) na 2 mesiace zadarmo

TOTAL
Voliteľný balík platených programov:
Film+, CSFilm, Hallmark Channel, AXN, AXN Sci-Fi, AXN Crime, Disney Channel, Minimax, CSmini, MTV (česko-slovenská verzia), Retro Music Televison, XXX XTREME, Leo TV, Eurosport, Nova Sport, Sport 1, Sport 2, Sport 5, Spektrum, National Geographic Channel, National Geographic Wild, Fishing & Hunting Channel, DoQ

Viac informácií o voliteľných balíkoch programov a ich cenách nájdete v aktuálnom cenníku alebo na www.cslink.sk

Výhody karty CSLINK:
• Bez zmluvy alebo akýchkoľvek iných záväzkov
• Bezplatný príjem hlavných slovenských a českých programov za jednorazový poplatok bez časového obmedzenia
• Predplatné ďalších atraktívnych programov samostatne alebo vo zvýhodnených programových balíčkoch
• Slobodný výber obľúbených programov – zostavenie vlastného balíčka MOJICH 6 s možnosťou obmeny programov v priebehu predplatného
• Viac ako 400 zahraničných voľne vysielaných programov zo satelitu Astra 19,2°E ( v prípade použitia antény s konvertorom duo LNB)
• Predplatné od 1 mesiaca až na 3 roky
• Voliteľná dĺžka predplatného - adekvátny počet dní je vypočítaný na základe vloženia ľubovoľnej čiastky
• Okamžitá aktivácia programov
• Dostupnosť na celom území Slovenskej republiky
• 100% digitálna kvalita obrazu a zvuku

(bez časového obmedzenia = po dobu vysielania programov v pakete CSLINK alebo po dobu životnosti karty)

Pridané: 3. septembra 2010

(naposledy upravené 3. septembra 2010)

• po poradenstve s inymi,že je lepšia
  • neviem prečo ale po inštalacii mi nejdu všetky programi poradili by ste mi prečo

zatial mam ju kratko

Pridané: 17. augusta 2010

super cena

Pridané: 16. augusta 2010

(naposledy upravené 16. augusta 2010)

Zakúpený v Q-TECH.sk

• Po nastaveni paraboly a pjimaca bezporuchovy chod.
  • Moznost vybrat si z balika sluzieb sest programov a tak si vytvorit vlastny balik.
  • V zakladnej ponuke len slovenske a ceske programy.

Pridané: 8. augusta 2010

Zakúpený v Q-TECH.sk

Zatiaľ vzhľadom ku krátkosti času od spustenia karty sa definitívne
nevyjadrujem, ale zatiaľ sa zdá /na základe informácií aj
niekoľkých ďalších abonentov/, že s touto dekódovacou kartou
budú určité problémy.... Aj napriek namontovaniu novej para-
boly -80cm- a LNB, a nasmerovaniu na max. signál,etc. dochádza k občasnému samovoľnému"prerážaniu" na nekódované nemecké programy, pričom sa kódované kanály
počas toho trvania zablokujú. A celkove kvalita obrazu
nie je "bohvie čo" aj keď viem, že je to iba standard kvalita.
V porovnaní s oficiálnou digi tv nie je významnejší kvalitatívny
vzostup.
S pozdravom !

Pridané: 4. augusta 2010

• programy zadarmo
  • neidu vstetky programy ked bivate v zahranici

kupoval som na rychlo

Pridané: 31. marca 2010

• super ponuka
  • nízka cena
  • bezproblémový príjem českých a slovenských staníc
  • legálna cesta k príjmu satelitných programov

Karta Skylink umožňuje bezproblémový príjem českých a slovenských staníc. V základnej ponuke sa momentálne nachádza ponuka staníc: STV1, STV2, STV3, Markíza, TV JOJ, JOJ Plus, TA3, RING TV, ČT1, ČT2, ČT24, Z1, Óčko, Noe TV, Public TV. Legálne si človek môže dovoliť rýchly a lacný príjem staníc, na ktoré je zvyknutý. Maximálnou výhodou je jednorázový poplatok, ktorý nezaväzuje k mesačným platbám. Po prerátaní vychádzajú náklady na príjem staníc cez Skylink na skutočne zanedbateľné hodnoty. Osobne odporúčam najmä ľuďom, ktorí nemajú inú možnosť príjmu ako cez satelit, pretože je to podľa môjho názoru momentálne najvýhodnejšia legálna možnosť na slovenskom trhu. Existuje aj možnosť priplatiť si „bonusové“ balíčky, čo však už považujem za menej výhodnú súčasť Skylink karty, ktorá už zaväzuje k mesačným platbám, čo sa zasa neoplatí, keď chcete byť nezávislý na poskytovateľovi satelitného pripojenia. Náročnejším používateľom by som však odporučil skôr Skylink HD kartu na príjem programov v HD kvalite.

Pridané: 1. novembra 2009

• Super cenová ponuka .V minulosti ked bola Slovak Link prístupová karta cena sa pohybovala 3500 sk - 116 Eur a skladba programov sa nedá v zo súčasnou porovnať : Programová nabídka na územi Slovenskej republiky:STV1, STV2, STV3, Markíza, TV JOJ, JOJ Plus, TA3, RING TV, ČT1, ČT2, ČT24, Z1, Óčko, Noe TV, Public TV. Multi balíček voliteľných programov:Nova Sport, Eurosport (19, 2 E), Sport 5, Nostalgia, Filmbox, Filmbox Extra, MGM, Discovery, History Channel, Viasat Explorer, Viasat History, Jim Jam, Leo TV, Spice, XXX Xtreme. Programová nabídka na územi České republiky: ČT1, CT HD, ČT2, ČT24, ČT4 Sport, Nova, Nova Cinema, Prima, Prima COOL, Z1, TV Barandov, Public TV, Noe TV, Óčko, STV1, STV2, TA3, TV JOJ , TV Joj Plus, Nova HD. Multi balíček volitelných programů: Nova Sport, Eurosport (19, 2 E), Sport 5, Nostalgia, Filmbox, Filmbox Extra, MGM, Discovery, History Channel, Viasat Explorer, Viasat History, Jim Jam, Leo TV, Spice, XXX Xtreme. HD PLUS balíček: CT HD, Nova HD
  • neni

Doporučujem