Voľná telka

Produkt nemá žiadne parametre.

• alternativa pre ludi, co si nechcu na dom vesat parabolu
    • pomerne rozumne zvolena skladba programov pre beznych ludi
    • nefunkcna automaticka registracia karty, treba riesit cez operatora, takze len v pracovne dni

neviem posudit pre kratkost casu od zakupenia

• dobrý výber programov
    • rozumná cena
    • bez viazanosti
    • CT 1 a 2 by mohlo byť HD
    • chýba Nova sport 1 a 2
    • zbytočne veľa detských programov

Produkt nemá žiadne parametre.

Voľná telka je digitálna televízia šírená po celom Slovensku, ktorú si naladíte jednoducho na bežnú anténu a už aj cez satelit. Bezplatné programy máte k dispozícii neustále. Voľná telka dekóduje bez mesačných poplatkov TV stanice ako Jednotka, Dvojka, TV JOJ, JOJ Plus, Dajto a Wau. Rovnako prináša príjem ďalších šírených televíznych programových služieb prostredníctvom satelitu: TA3, TV Lux, Šlágr TV, ČT24, Óčko a svoju ponuku neustále rozširuje o ďalšie zaujímavé televízne, aj rozhlasové stanice. Ak si želáte extra programy, môžete si priplatiť program Plustelky bez viazanosti, pričom službu môžete každý mesiac zrušiť, alebo opäť aktivovať.

2zákazníci neodporúčajú produkt

• bez viazanosti
    • CT 1 a 2 by mohlo byť HD
    • chýba Nova sport 1 a 2
    • zbytočne veľa detských programov

• lacné riešenie, keď nechcete každý mesiac platiť
    • Táto karta v súčastnosti sprístupní cez satelit len 3 kódované programy (STV1, STV2 a VH1), ale zachraňujú to voľne dostupné programy (TA3, ČT24, atď...)
    • Cez anténu ju už netreba, lebo bezplatné extra programy už niesú, jedine, ak si chcete priplatiť za Plustelku

keď som si ju kúpil, sprístupnilo mi to veľa programov cez satelit, vrátane Markízy, Jojky, ČT a iných. Potom to Markíza vypla, prešla na HD, neskôr aj Jojka, tak som vyskúšal cez anténu, lenže potom zrušili bezplatné extra programy a ja ju teraz vôbec nepotrebujem. Pozeral som aj iné ponuky od iných, napr. Skylink, freesat, Digi, Antik a freesat sa mi celkom pozdáva, keď len 25€/rok, na rozdiel od nenažraného Skylinku, ktorý len za základný balík v tomto roku (2018) pýta skoro 70€ a každý rok sa to rapídne zvyšuje. Ale odbočil som z témy. Keď by som toto napísal pred 2 rokmi, tak odporúčam, ale teraz odporúčam len pre najnajnajnenáročnejších divákov. Akože ja niesom náročný, iba sa mi to vidí trochu primálo.

• Najlacnejší príjem a dostupnosť cez sat.
    • Vyradenie tv Dajto a Domu zo sat len preto že boli v SD kvalite ktorú postupne vypínajú.Za programy sk.Markíza účtovali 3,99 za rok a po vyradení spomínaných kanálov sa cena nezmenila.

Nevybral som si tento produkt lebo časté zmeny v programoch a cena sa nemení.Platiť len za Markízu bez Dajto a Doma stále za nezmenenú cenu je trochu pod úroveň keď mám platiť za to čo nemám.Mali rovno zaradiť HD a nemali by problém.Ja ako zákazník nie som spokojný s týmto postupom.

• Bez problémov funguje v takzvaných UNI čítačkách. Po pridaní kanälov skupiny Markíza je možné pozerať kompletnú ponuku slovenských programov a časť českých.
    • Iba 3 HD programy. Chýba kompletná česká ponuka. Nízky bitrate programov ČT 1 a ČT 2.

Lacné riešenie príjmu pre lokality bez slovenského DVB-T signálu.